Puppy Mini Cakes
Spring inspired miniature cakes made from our original peanut butter batter. Give us a call & customize your miniature cakes today.

- Non-shippable Puppy Treats 2 products
- Puppy Meals 3 products
- Example Collection Title
- Example Collection Title
- Example Collection Title
- Example Collection Title
-
Cakes
- Regular price
- $29.99
- Regular price
-
- Sale price
- $29.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $29.99
- Regular price
-
- Sale price
- $29.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Cupcakes
- Regular price
- From $17.99
- Regular price
-
- Sale price
- From $17.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $17.99
- Regular price
-
- Sale price
- $17.99
- Unit price
- per
Sold Out
-
Purred Mango Salmon
- Regular price
- $15.99
- Regular price
-
- Sale price
- $15.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $15.99
- Regular price
-
- Sale price
- $15.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Puppy Chicken & Rice
- Regular price
- $12.99
- Regular price
-
- Sale price
- $12.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $12.99
- Regular price
-
- Sale price
- $12.99
- Unit price
- per
Sold Out -
ATL Puppy Chicken & Waffle
- Regular price
- $15.99
- Regular price
-
- Sale price
- $15.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $15.99
- Regular price
-
- Sale price
- $15.99
- Unit price
- per
Sold Out
-
Example Product Title
- Regular price
- Regular price
-
- Sale price
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Sale price
- $19.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Example Product Title
- Regular price
- Regular price
-
- Sale price
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Sale price
- $19.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Example Product Title
- Regular price
- Regular price
-
- Sale price
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Sale price
- $19.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Example Product Title
- Regular price
- Regular price
-
- Sale price
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Sale price
- $19.99
- Unit price
- per
Sold Out
-
Example Product Title
- Regular price
- Regular price
-
- Sale price
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Sale price
- $19.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Example Product Title
- Regular price
- Regular price
-
- Sale price
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Sale price
- $19.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Example Product Title
- Regular price
- Regular price
-
- Sale price
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Sale price
- $19.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Example Product Title
- Regular price
- Regular price
-
- Sale price
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Sale price
- $19.99
- Unit price
- per
Sold Out
-
Example Product Title
- Regular price
- Regular price
-
- Sale price
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Sale price
- $19.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Example Product Title
- Regular price
- Regular price
-
- Sale price
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Sale price
- $19.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Example Product Title
- Regular price
- Regular price
-
- Sale price
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Sale price
- $19.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Example Product Title
- Regular price
- Regular price
-
- Sale price
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Sale price
- $19.99
- Unit price
- per
Sold Out
-
Example Product Title
- Regular price
- Regular price
-
- Sale price
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Sale price
- $19.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Example Product Title
- Regular price
- Regular price
-
- Sale price
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Sale price
- $19.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Example Product Title
- Regular price
- Regular price
-
- Sale price
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Sale price
- $19.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Example Product Title
- Regular price
- Regular price
-
- Sale price
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Sale price
- $19.99
- Unit price
- per
Sold Out
Featured product
Puppy Chicken & Rice
- Regular price
- $12.99
- Regular price
-
- Sale price
- $12.99
- Unit price
- per
Sold Out
Tax included.
Shipping calculated at checkout.
Rice Steamed W/ Peanut Butter For Flavor Along  With A Honey Glazed Chicken Topped W/ A Delicious Purred Green Bean Sauce.
Pooch Prosecco
"Thank You ❤️ Love the packaging this time around!!! Great job!"


Mango Salmon Meal
Be sure to check out our mango salmon meal one of our best sellers on the menu.
